Oliwy ALMAZARAS de la SUBBETICA- Najczęściej nagradzane na świecie

Almazaras de la Subbetica – producent oliwy z oliwek specjalizujący się w produkcji najwyższej jakości oliw na świecie.

60 lat doświadczenia właścicieli pozwoliło stworzyć oliwy licznie doceniane w prestiżowych konkursach i rankingach na całym świecie.

Firma powstała z połączenia dwóch cenionych i doświadczonych producentów oliw z oliwek: S.C.A. Virgen del Castillo and S.C.A. Olivarera Nuestro Padre Jesus Nazareno.

Osiągnięcia Almazaras de la Subbetica

1 miejsce w rankingu WBOO (WORLD`S BEST OLIVE OILS) od 2015 roku wśród najlepszych producentów oliw z oliwek na świecie (4 lata z rzędu!).

1 miejsce w rankingu WBOO w 2019 roku dla oliwy RINCON DE LA SUBBETICA BIO. Blisko 400 międzynarodowych nagród dla tej oliwy!

6 miejsce w rankingu WBOO w 2019 roku dla oliwy PARQUEOLIVA SERIE ORO. Ponad 130 międzynarodowych nagród dla tej oliwy!

32 miejsce w rankingu WBOO w 2019 roku dla oliwy ALMA ARBEQUINO.

Warunki pogodowe

Plantacja położona jest na zboczu góry Sierra Subbética. Jest to region o umiarkowanym klimacie: dużym nasłonecznieniu, długim i suchym lecie, deszczową porą wiosenną i jesienną oraz łagodnej zimie, co stwarza idealne warunki do uprawy drzew oliwnych.

Sady oliwne

Drzewka oliwne to oczko w głowie właściciela. Na plantacji spotkać można nawet ponad 100-letnie drzewa, zadbane i kształtowane latami. Oliwki zebrane z najlepszych sadów, pozwalają stworzyć oliwy o najcenniejszych walorach smakowych, doceniane na świecie.

Proces produkcji

Najwyższą jakość oliwy z oliwek uzyskuje się z najcenniejszych, nie uszkodzonych, zdrowych owoców. Owoce zbierane są ręcznie za pomocą specjalnych grzebieni, oraz umieszczane w specjalnych zbiornikach zabezpieczających przed uszkodzeniem owoców. Oliwki przewożone są na miejsce tłoczenia, starannie selekcjonowane, myte i w czasie nie dłuższym niż 24 godziny poddane procesowi tłoczenia, ekstrakcji i filtrowania.   

Zespół

Zespół składa się z doświadczonych, najlepszych specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby w efekcie finalnym zamknąć w butelkach najcenniejsze dobro oliwek i esencję smaku, którą zachwycają się konsumenci na całym świecie.

Fundamentem działania firmy są wartości, które stanowią spoiwo kompleksowo łączące poszczególne elementy:

  •          najwyższa jakość produktów,
  •          podziw dla dobrej pracy,
  •          zadowolenie klientów,
  •          dbałość o środowisko.

oliwa z oliwek

Komentarze (0)

Najnowsze wpisy
Produkt dodany do listy życzeń
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć