Chipsy Ziemniaczane z Solą Himalajską

San Nicasio Chipsy Ziemniaczane z Czarnym Pieprzem i Solą Himalajską Pieczone na Oliwie Extra Virgin, 150g

Obecnie brak na stanie
16,99 zł
Brutto

CENA WYSYŁKI OD 9,99 ZŁ

Zamówienia złożone do godziny 11:00 są wysyłane tego samego dnia (w dni robocze).


Prosty skład.

Tylko 4 proste składniki. Chipsy ziemniaczane San Nicasio są hiszpańskich ziemniaków z upraw , gdzie nie jest stosowane GMO ( ziemniaki nie są modyfikowane genetycznie). Pieczone powoli z dodatkiem  różowej soli himalajskiej i czarnego pieprzu na najlepszej oliwie z oliwek Extra Virgin DOP Priego de Córdoba, produkowanej przez Almazaras de la Subbética.

Chipsy San Nicasio to więcej niż przekąska, to smak autentycznych produktów delikatesowych dla konsumentów, którzy cenią sobie to, co naturalne, tradycje i dbają o zdrowie. Odkryj nową koncepcję chipsów: smaczniejsze, zdrowsze, chrupiące i bardziej naturalne.

W naszej ofercie dostępne są również klasyczne chipsy tylko z dodatkiem soli oraz z papryką.

Prosta historia

Od 2021 roku firma Almazaras de la Subbetica jest uznawana za najlepszego na świecie producenta oliw bio oraz oliw konwencjonalnych  wg rankingu WORLD`S BEST OLIVE OILS (WBOO), będąc jedyną firmą na świecie, która osiągnęła taki wynik. Oliwy Almazaras w ostatnich latach zdobyły kilkaset międzynarodowych, prestiżowych wyróżnień. Obok Najbardziej znana oliwa Rincon de la Subbetica DOP Priego de Cordoba została uznana za najlepszą oliwę extra virgin na świecie w rankingach WORLD’S BEST EVOO oraz WORLD`S BEST OLIVE OILS

Najlepszy smak mają chipsy pieczone na oliwie extra virgin, a nie na tanich olejach rzepakowych, słonecznikowych. Dla Almazaras produkcja chipsów była naturalnym, kolejnym krokiem w rozwoju firmy. 

 
8436024720334

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń