GARCIA de la CRUZ DORICA OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 500ML

GARCIA de la CRUZ DORICA OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 500ML

15,99 zł
Brutto

CENA WYSYŁKI OD 9,99 ZŁ

Opis produktu

Oliwa najwyższej jakości- extra virgin, pochodzącą  z plantacji Madridejos - prowincji Toledo, Kastylia-La Mancha w Hiszpanii.

Produkowana z odmian: Cornicabra, Arbequino, Picual Hojblanca.

Zobacz również opis firmy Garcia de La Cruz.

Posiada  świeży  owocowy aromat z nutami cytrusów, pomidorów, kopru oraz migdałów.  Dobrze zbalansowana gorzkość i pikantność na średnim poziomie.

Idealna w codziennym zastosowaniu, jako dodatek do  świeżego pieczywa, sałatek, warzyw oraz smażenia ryb, mięsa. 

Kwasowość ≤ 0,8%

TERMIN PRZYDATNOŚCI: do końca 04.2022

Zbiór: od 15.10.2019 do 15.11.2019

Cechy sensoryczne:

oliwa cechy sensoryczne

GARCIA de la CRUZ DORICA OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 500ML

8437000488514

Od 1872 roku rodzina Garcia de la Cruz  specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy oliw najwyższej jakości typu extra virgin.

Firma  szczególnie dba o środowisko naturalne w jakim znajdują się gaje oliwne w  sercu Hiszpanii, w północnej części La Manchy i na południe od prowincji Toledo, 

Różne gatunki ptaków chronionych, jak orzeł cesarski, drop wielki, czy też pustułka wybrały to miejsce do życia. To spowodowało , że teren został wybrany, jako obszar specjalnej ochrony ptaków (ZEPA). Firma Garcia De La Cruz prowadzi gospodarkę o obiegu zamkniętym: odpady, które wytwarzają , są przekształcane w nawozy organiczne dla gajów oliwnych, co zaowocowało współpracą ze stowarzyszeniem środowiskowym Global Nature oraz umową badawczo-rozwojową z Uniwersytetem Castilla-La Mancha. Rodzina Garcia de la Cruz od pięciu pokoleń specjalizuje się w produkcji  doskonałej oliwy extra virgin i jest doceniana nie tylko w Europie , ale także w USA i Japonii. 

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń