• Wyprzedaż!
GARCIA de la CRUZ- MASTER MILLER- ORGANICZNA OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 500ML

GARCIA de la CRUZ- MASTER MILLER- ORGANICZNA OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 500ML

55,00 zł
Brutto

CENA WYSYŁKI OD 9,99 ZŁ

Opis produktu

Oliwa organiczna extra virgin Master Miller klasy premium pochodzi z plantacji Madridejos - prowincji Toledo, Kastylia-La Mancha w Hiszpanii.
Produkowana z odmian: Cornicabra, Arbequino, Picual Hojblanca.

Od 1872 roku rodzina Garcia de la Cruz specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy oliw najwyższej jakości typu extra virgin.
Firma szczególnie dba o środowisko naturalne w jakim znajdują się gaje oliwne w sercu Hiszpanii, w północnej części La Manchy i na południe od prowincji Toledo,
Różne gatunki ptaków chronionych, jak orzeł cesarski, drop wielki, czy też pustułka wybrały to miejsce do życia. To spowodowało , że teren został wybrany, jako obszar specjalnej ochrony ptaków (ZEPA). Firma Garcia De La Cruz prowadzi gospodarkę o obiegu zamkniętym: odpady, które wytwarzają , są przekształcane w nawozy organiczne dla gajów oliwnych, co zaowocowało współpracą ze stowarzyszeniem środowiskowym Global Nature oraz umową badawczo-rozwojową z Uniwersytetem Castilla-La Mancha. Rodzina Garcia de la Cruz od pięciu pokoleń specjalizuje się w produkcji doskonałej oliwy extra virgin i jest doceniana nie tylko w Europie , ale także w USA i Japonii.

Oilwa bardzo dobrze zbalansowana w smaku. Wyczuwalne nuty migdałów, pomidorów i świeżo skoszonej trawy. W tle wyczuwalny posmak orzechów, cynamonu i kopru. Średnio intensywna w wartościach gorzkich i pikantnych.

DELIKATNY SMAK!

Idealna do świeżego pieczywa , sałatek , makaronów, owoców morza, sushi, pieczenia, warzyw, sosów, deserów, ryżu.

Bardzo niska kwasowość ≤ 0,15%

TERMIN PRZYDATNOŚCI: do końca 02.2023
Zbiór: od 15.10.2020 do 15.11.2020

Cechy sensoryczne:

oliwa cechy sensoryczne

master miller (12).jpg

GARCIA de la CRUZ- MASTER MILLER- ORGANICZNA OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 500ML

8437004285188

Od 1872 roku rodzina Garcia de la Cruz  specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy oliw najwyższej jakości typu extra virgin.

Firma  szczególnie dba o środowisko naturalne w jakim znajdują się gaje oliwne w  sercu Hiszpanii, w północnej części La Manchy i na południe od prowincji Toledo, 

Różne gatunki ptaków chronionych, jak orzeł cesarski, drop wielki, czy też pustułka wybrały to miejsce do życia. To spowodowało , że teren został wybrany, jako obszar specjalnej ochrony ptaków (ZEPA). Firma Garcia De La Cruz prowadzi gospodarkę o obiegu zamkniętym: odpady, które wytwarzają , są przekształcane w nawozy organiczne dla gajów oliwnych, co zaowocowało współpracą ze stowarzyszeniem środowiskowym Global Nature oraz umową badawczo-rozwojową z Uniwersytetem Castilla-La Mancha. Rodzina Garcia de la Cruz od pięciu pokoleń specjalizuje się w produkcji  doskonałej oliwy extra virgin i jest doceniana nie tylko w Europie , ale także w USA i Japonii. 

Zobacz także


10 powodów dlaczego warto kupić nasze oliwy

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć