La Tetera Azul Herbata Zielona z Żeń Szeniem 20 szt
Herbata Zielona z Żeń Szeniem 20 szt
La Tetera Azul Herbata Zielona z Żeń Szeniem 20 szt
La Tetera Azul Herbata Zielona z Żeń Szeniem 20 szt
La Tetera Azul Herbata Zielona z Żeń Szeniem 20 szt
La Tetera Azul Herbata Zielona z Żeń Szeniem 20 szt
La Tetera Azul Herbata Zielona z Żeń Szeniem 20 szt
Herbata Zielona z Żeń Szeniem 20 szt
La Tetera Azul Herbata Zielona z Żeń Szeniem 20 szt
La Tetera Azul Herbata Zielona z Żeń Szeniem 20 szt
La Tetera Azul Herbata Zielona z Żeń Szeniem 20 szt
La Tetera Azul Herbata Zielona z Żeń Szeniem 20 szt

La Tetera Azul Herbata Zielona z Żeń Szeniem 20 szt

39,00 zł
Brutto

CENA WYSYŁKI OD 9,99 ZŁ

Zamówienia złożone do godziny 11:00 są wysyłane tego samego dnia (w dni robocze).

Opis produktu

Starożytny napar z zielonej herbaty Sencha, białego żeń-szenia, cytryny i lukrecji najlepszej jakości z La Tetera Azul. Ciesz się jego smakiem i naturalnym przypływem energii.
Napar o bogatym, lekko gorzkim smaku charakterystycznym dla zielonej herbaty o słodko-cytrusowym cytrynowym posmaku, koloru żółtego z herbatą ziołową i cytrynowym aromatem cytrusowym. Napar premium, którego nie możesz przegapić.

WŁAŚCIWOŚCI I KORZYŚCI ZDROWOTNE ZIELONEJ HERBATY ŻEŃ-SZENIA

ZMNIEJSZA STAN ZAPALNY

Żeń-szeń ma właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne, które są korzystne dla organizmu. W jednym z badań oceniano skutki spożywania przez 18 młodych sportowców 2 gramów ekstraktu z czerwonego żeń-szenia koreańskiego trzy razy dziennie przez siedem dni. Następnie naukowcy zmierzyli poziom niektórych markerów stanu zapalnego po wykonaniu testu warunków skrajnych. Poziomy te były istotnie niższe niż w grupie placebo, trwające do 72 godzin po teście.

WSPIERA FUNKCJONOWANIE MÓZGU

Żeń-szeń może pomóc poprawić funkcje mózgu, takie jak pamięć, zachowanie i nastrój. W jednym badaniu wzięło udział 30 zdrowych osób, które spożywały 200 mg żeń-szenia Panax dziennie przez cztery tygodnie. Pod koniec badania wykazali poprawę zdrowia psychicznego, funkcjonowania społecznego i nastroju. Jednak korzyści te przestały być znaczące po ośmiu tygodniach, co sugeruje, że działanie żeń-szenia może się zmniejszać poprzez długotrwałe stosowanie.

LECZY ZABURZENIA EREKCJI

Badania wykazały, że żeń-szeń może być użyteczną alternatywą w leczeniu zaburzeń erekcji u mężczyzn. Wydaje się, że zawarte w nim związki mogą chronić przed stresem oksydacyjnym w naczyniach krwionośnych i tkankach penisa oraz pomóc przywrócić normalne funkcjonowanie. Ponadto jedno z badań wykazało, żeń-szeń może promować produkcję tlenku azotu, związku, który poprawia rozluźnienie mięśni w penisie i zwiększa krążenie krwi.

ZMNIEJSZA RYZYKO NIEKTÓRYCH NOWOTWORÓW

Żeń-szeń może być pomocny w zmniejszaniu ryzyka niektórych nowotworów. Przegląd kilku badań wykazał, że osoby, które przyjmowały żeń-szeń, miały o 16% niższe ryzyko zachorowania na raka. Ponadto badanie obserwacyjne sugerowało, że osoby przyjmujące żeń-szeń mogą być mniej narażone na rozwój niektórych rodzajów raka, takich jak nowotwory wargi, jamy ustnej, przełyku, żołądka, okrężnicy, wątroby i płuc, niż ci, którzy go nie przyjmują.

ZWIĘKSZA POZIOM ENERGII

Wykazano, że żeń-szeń pomaga zwalczać zmęczenie i daje nam więcej energii. W czterotygodniowym badaniu zbadano skutki podania 1 lub 2 gramów żeń-szenia Panax lub placebo 90 osobom z chronicznym zmęczeniem. Osoby otrzymujące żeń-szeń Panax doświadczyły mniejszego zmęczenia fizycznego i psychicznego, a także zmniejszenia stresu oksydacyjnego niż osoby przyjmujące placebo.

Składniki

zielona herbata Sencha, biały żeń-szeń, skórka cytrynowa, lukrecja i aromat cytryny.

Jak przygotować

Włóż torebkę do filiżanki i zalej gorącą wodą 80-90 stopni . Przykryj i pozostaw na 3-5 minut, aby z herbaty wydobyć esencje i aromaty.

Materiał, z którego wykonane zostały torebki piramidki z herbatą zieloną z żeń -szeniem Premium La Tetera Azul, jest pochodną skrobi kukurydzianej, która ulega biodegradacji. Dlatego nie jest konieczne oddzielanie saszetki z jej zawartością podczas wyrzucania jej do kosza, cały zestaw można wyrzucić do pojemnika z materiałem organicznym, ponieważ ulega biodegradacji.

jak przygotowac herbate

Cechy produktu:

  • Bezglutenowy, odpowiedni dla osób z nietolerancją glutenu,
  • Bezcukrowy, odpowiedni dla diabetyków,
  • Bez składników mlecznych, odpowiedni dla osób z nietolerancją nabiału,
  • Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie,
  • Przyjazny dla wegan.

przyjazne dla vegan

Tutaj znajdziesz interesujące informacje o producencie herbat, firmie Pharmadus Botanicals.

 
Rodzaj herbaty
Herbata zielona
8437012792821

Co sprawia, że herbaty firmy PHARMADUS Botanicals są wyjątkowe? 

Historia firmy rozpoczyna  się w 1965 roku w Ponferradzie. W miejscu otoczonym Naturą i położonym w regionie Bierzo, gdzie mieszkała rodzina Escudero.

Tam zaczyna działalność  „Infusiones La Leonesa”, warsztat rzemieślniczy, który później stał się obiektem przemysłowym i zawsze miał jasny cel: dbać o zdrowie ludzi za pomocą  zdrowych, aromatycznych herbacianych naparów.  Laboratorium produkcyjne powstało w Ponferrada w  1970 roku , autoryzowane  przez Ministerstwo Zdrowia jako Laboratorium Roślin Leczniczych o nr. 73P.M. 

Pierwszym produktem, który wyszedł z firmy , była herbata ziołowa  Manasul: ekskluzywna i skuteczna formuła do kontroli wagi i zaparć. Manasul trafił do filiżanek w milionach  domów na całym świecie. Odniósł taki sukces, że firma zmieniła nazwę i została przemianowana na „Manasul Internacional”.

Była to pierwsza hiszpańska międzynarodowa firma zajmująca się roślinami leczniczymi, z oddziałami  w Szwajcarii, Korei, Chile i Stanach Zjednoczonych.

W 2006 roku drugie pokolenie rodziny Escudero rozpoczęło nowy projekt , nie zapominając wszystkiego, czego nauczyli się od swoich rodziców: ich miłości i poświęcenia dla roślin oraz ich zaangażowanie na rzecz zdrowia ludzi poprzez badania i technologię. Ideą firmy stała się zasada : ważne nie jest to, co wiesz, ale  to, czym się dzielisz”.

W ten sposób została założona nowa firma: PHARMADUS Botanicals, która znajduje się w Camponaraya, w prowincji León.

Firma posiada certyfikat IFS Food od 2012 r. (uznany przez Global Food Safety)aby zapewnić klientom całkowitą  identyfikowalność produktu  oraz najwyższy standard procesu  produkcyjnego, który jest  zgodny z  bardzo restrykcyjnymi wymaganiami  w zakresie jakości i bezpieczeństwo żywności. 

Firma PHARMADUS Botanicals przestrzega najbardziej restrykcyjnych  europejskich przepisów dotyczących rozwoju i opracowywania produktów na bazie roślin , wykorzystywanych do produkcji herbat. Obiekty laboratoryjne i procesy produkcyjne zostały zaprojektowane z myślą o szczególnej trosce o produkt, z zachowaniem najwyższych standardów Bezpieczeństwa Żywności: atmosfery kontrolowane, pomieszczenia czyste farmaceutyczne, własne laboratorium mikrobiologiczne i fizykochemiczne (gdzie definiowane są składniki  aktywne , przeprowadzona jest kontrola występowania ewentualnych pestycydów , zanieczyszczeń i metali ciężkich).To wszystko gwarantuje ,że nasi klienci klienci otrzymują zdrowe , naturalne  herbaty , wolne od wszelkich zanieczyszczeń. 

W trosce o środowisko  firma rezygnuje z  używania plastiku   w materiałach wykorzystywanych do opakowań oraz torebek na herbaty , zgodnie z  realizowanym planem „Plastic Free 2019”,którego głównym celem jest zmniejszenie odpadów w naturalnym środowisku. 

Pharmadus Botanicals uczestniczy w projekcie Biotagut wraz z innymi firmami  i ośrodkami badawczymi.  Celem projektu jest lepsze zrozumienie tzw środowiska Mikrobiota (zespół flory bakteryjnej zamieszkującej jelita) w celu zaprojektowania żywności, która pomaga i regeneruję  florę jelitową ioraz zapobiegaj przyszłym chorobom metabolicznym, takim jak np. otyłość lub cukrzyca.

Każda filiżanka to wielki wysiłek w zakresie innowacji i rozwoju technologicznego, staranny dobór surowców, ścisła kontrola jakości i dużo miłości są  stabilnym fundamentem  firmy PHARMADUS Botanicals.

Jednak bez wątpienia tym, co najlepsze w Pharmadus, tym, co wnosi prawdziwą wartość, są LUDZIE: zespół świetnych fachowców i współpracowników, którzy codziennie dbają o nasze zdrowie i środowisko naturalne.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć