La Tetera Azul Herbata z Rumianku 20 szt
Herbata z Rumianku
Herbata z Rumianku 20 szt
La Tetera Azul Herbata z Rumianku 20 szt
La Tetera Azul Herbata z Rumianku 20 szt
La Tetera Azul Herbata z Rumianku 20 szt
La Tetera Azul Herbata z Rumianku 20 szt
Herbata z Rumianku
Herbata z Rumianku 20 szt
La Tetera Azul Herbata z Rumianku 20 szt
La Tetera Azul Herbata z Rumianku 20 szt
La Tetera Azul Herbata z Rumianku 20 szt

La Tetera Azul Herbata z Rumianku 20 szt

16,99 zł
Brutto

CENA WYSYŁKI OD 9,99 ZŁ

Zamówienia złożone do godziny 11:00 są wysyłane tego samego dnia (w dni robocze).

Opis produktu

Naturalny, zdrowy skarb ukryty w naszych najlepszych kwiatach rumianku.

KORZYŚCI I WŁAŚCIWOŚCI RUMIANKU DLA TWOJEGO ZDROWIA

Pomaga zasnąć: Zwalcza bezsenność - Jeśli masz problemy ze snem w nocy, wypicie filiżanki ciepłego rumianku pomoże ci się zrelaksować i wejść w fazę snu. Ponieważ rumianek ma właściwości indukujące sen, jego składnik apigeniny działa na receptory w mózgu, wywołując senność.
Zmniejsza niepokój i stres: Spożycie rumianku zwiększa produkcję glicyny i hipopurianu, które działają jak środki zmniejszające napięcie nerwowe i rozluźniające mięśnie, nic więc dziwnego, że jest szeroko stosowany w walce ze stresem i lękiem.
Wspomaga lepsze trawienie: Składniki aktywne zawarte w tej roślinie leczniczej kojąco wpływają na skurcze żołądka. Dodatkowo jest silnym stymulantem trawiennym i pomaga prawidłowo funkcjonować jelitom.
Jego spożywanie zalecane jest w leczeniu problemów przewodu pokarmowego, takich jak zapalenie żołądka, zespół jelita drażliwego, zapalenie żołądka i jelit, wymioty, biegunka i słabe trawienie.
Liczne badania medyczne wykazały, że rumianek jest skuteczny w leczeniu wrzodów żołądka, hamując rozwój szkodliwych bakterii i jednocześnie zmniejszając męczącą zgagę.
Wszystkie te korzyści związane z trawieniem wynikają z jego naturalnych właściwości łagodzących.

Moc przeciwutleniaczy: zwalczają wolne rodniki - rumianek jest bogaty w przeciwutleniacze, które mogą pomóc w walce ze szkodliwym działaniem wolnych rodników w organizmie. Przeciwutleniacze występujące w tej wspaniałej roślinie leczniczej obejmują apigeninę, chamazulen i kwas chlorogenowy. Te przeciwutleniacze pomagają złagodzić stany zapalne, które mogą powodować poważne choroby.
W badaniu przeprowadzonym przez Wydział Nauk Farmaceutycznych wyniki pokazują, że rumianek zawiera mechanizm neuroprotekcyjny, który może pomóc zminimalizować szkodliwe skutki stresu oksydacyjnego. Przeciwutleniacze przyczyniają się również do młodszego wyglądu skóry.
Łagodzi ból migrenowy: Rumianek może pomóc złagodzić ból spowodowany migrenowymi bólami głowy. Pamiętaj, że rumianek ma działanie uspokajające, które spowalnia aktywność układu nerwowego. To łagodzi napięcie w twoim ciele, powodując stan spokoju.

Składniki

Rumianek

Jak przygotować

Włóż torebkę do filiżanki i zalej wrzątkiem. Przykryj i pozostaw na 5 minut, aby z herbaty wydobyć esencje i aromaty.

jak przygotowac herbate

Cechy produktu:

  • Bezglutenowy, odpowiedni dla osób z nietolerancją glutenu,
  • Bezcukrowy, odpowiedni dla diabetyków,
  • Bez składników mlecznych, odpowiedni dla osób z nietolerancją nabiału,
  • Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie,
  • Przyjazny dla wegan.

przyjazne dla vegan

herbaty premium

Tutaj znajdziesz interesujące informacje o producencie herbat, firmie Pharmadus Botanicals.

 
Rodzaj herbaty
Herbata ziołowa
8437012792333

Co sprawia, że herbaty firmy PHARMADUS Botanicals są wyjątkowe? 

Historia firmy rozpoczyna  się w 1965 roku w Ponferradzie. W miejscu otoczonym Naturą i położonym w regionie Bierzo, gdzie mieszkała rodzina Escudero.

Tam zaczyna działalność  „Infusiones La Leonesa”, warsztat rzemieślniczy, który później stał się obiektem przemysłowym i zawsze miał jasny cel: dbać o zdrowie ludzi za pomocą  zdrowych, aromatycznych herbacianych naparów.  Laboratorium produkcyjne powstało w Ponferrada w  1970 roku , autoryzowane  przez Ministerstwo Zdrowia jako Laboratorium Roślin Leczniczych o nr. 73P.M. 

Pierwszym produktem, który wyszedł z firmy , była herbata ziołowa  Manasul: ekskluzywna i skuteczna formuła do kontroli wagi i zaparć. Manasul trafił do filiżanek w milionach  domów na całym świecie. Odniósł taki sukces, że firma zmieniła nazwę i została przemianowana na „Manasul Internacional”.

Była to pierwsza hiszpańska międzynarodowa firma zajmująca się roślinami leczniczymi, z oddziałami  w Szwajcarii, Korei, Chile i Stanach Zjednoczonych.

W 2006 roku drugie pokolenie rodziny Escudero rozpoczęło nowy projekt , nie zapominając wszystkiego, czego nauczyli się od swoich rodziców: ich miłości i poświęcenia dla roślin oraz ich zaangażowanie na rzecz zdrowia ludzi poprzez badania i technologię. Ideą firmy stała się zasada : ważne nie jest to, co wiesz, ale  to, czym się dzielisz”.

W ten sposób została założona nowa firma: PHARMADUS Botanicals, która znajduje się w Camponaraya, w prowincji León.

Firma posiada certyfikat IFS Food od 2012 r. (uznany przez Global Food Safety)aby zapewnić klientom całkowitą  identyfikowalność produktu  oraz najwyższy standard procesu  produkcyjnego, który jest  zgodny z  bardzo restrykcyjnymi wymaganiami  w zakresie jakości i bezpieczeństwo żywności. 

Firma PHARMADUS Botanicals przestrzega najbardziej restrykcyjnych  europejskich przepisów dotyczących rozwoju i opracowywania produktów na bazie roślin , wykorzystywanych do produkcji herbat. Obiekty laboratoryjne i procesy produkcyjne zostały zaprojektowane z myślą o szczególnej trosce o produkt, z zachowaniem najwyższych standardów Bezpieczeństwa Żywności: atmosfery kontrolowane, pomieszczenia czyste farmaceutyczne, własne laboratorium mikrobiologiczne i fizykochemiczne (gdzie definiowane są składniki  aktywne , przeprowadzona jest kontrola występowania ewentualnych pestycydów , zanieczyszczeń i metali ciężkich).To wszystko gwarantuje ,że nasi klienci klienci otrzymują zdrowe , naturalne  herbaty , wolne od wszelkich zanieczyszczeń. 

W trosce o środowisko  firma rezygnuje z  używania plastiku   w materiałach wykorzystywanych do opakowań oraz torebek na herbaty , zgodnie z  realizowanym planem „Plastic Free 2019”,którego głównym celem jest zmniejszenie odpadów w naturalnym środowisku. 

Pharmadus Botanicals uczestniczy w projekcie Biotagut wraz z innymi firmami  i ośrodkami badawczymi.  Celem projektu jest lepsze zrozumienie tzw środowiska Mikrobiota (zespół flory bakteryjnej zamieszkującej jelita) w celu zaprojektowania żywności, która pomaga i regeneruję  florę jelitową ioraz zapobiegaj przyszłym chorobom metabolicznym, takim jak np. otyłość lub cukrzyca.

Każda filiżanka to wielki wysiłek w zakresie innowacji i rozwoju technologicznego, staranny dobór surowców, ścisła kontrola jakości i dużo miłości są  stabilnym fundamentem  firmy PHARMADUS Botanicals.

Jednak bez wątpienia tym, co najlepsze w Pharmadus, tym, co wnosi prawdziwą wartość, są LUDZIE: zespół świetnych fachowców i współpracowników, którzy codziennie dbają o nasze zdrowie i środowisko naturalne.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń