La Tetera Azul Organiczna Zielona Herbata 20 szt
Organiczna Zielona Herbata 20 szt
La Tetera Azul Organiczna Zielona Herbata 20 szt
La Tetera Azul Organiczna Zielona Herbata 20 szt
La Tetera Azul Organiczna Zielona Herbata 20 szt
Organiczna Zielona Herbata 20 szt
La Tetera Azul Organiczna Zielona Herbata 20 szt
La Tetera Azul Organiczna Zielona Herbata 20 szt

La Tetera Azul Organiczna Zielona Herbata 20 szt

Obecnie brak na stanie
18,99 zł
Brutto

CENA WYSYŁKI OD 9,99 ZŁ

Zamówienia złożone do godziny 11:00 są wysyłane tego samego dnia (w dni robocze).

logo bio


Opis produktu

Czysta ekologiczna zielona herbata z miętą.

Zalety i właściwości zielonej herbaty, które zostały wykazane w licznych badaniach. 

 • SKUTECZNA W ODCHUDZANIU. Ponieważ zielona herbata zawiera kilka związków bioaktywnych, takich jak kofeina, katechiny i polifenole, regularne spożywanie zielonej herbaty może pomóc w promowaniu utraty wagi i zmniejszaniu obwodu brzucha. Niektóre badania wskazują, że zielona herbata pomaga przyspieszyć metabolizm, powodując, że organizm zużywa więcej energii. Ponadto ułatwia również trawienie, reguluje jelito i zwalcza zatrzymywanie płynów.

 • OPÓŹNIA STARZENIE SIĘ KOMÓREK. Zielona herbata dostarcza dużej ilości przeciwutleniaczy, które zapobiegają starzeniu się komórek, ponieważ zwalcza wolne rodniki, utrzymując nawilżenie skóry, zdrowy wygląd i zapobiegając powstawaniu zmarszczek.

 • POMAGA ZAPOBIEGAĆ PRZEZIĘBIENIOM I GRYPIE. Roślina ta ma właściwości przeciwdrobnoustrojowe, które pomagają zwalczać bakterie i wirusy, zapobiegając pojawianiu się chorób takich jak przeziębienia i grypa.

 • ZDROWE ZĘBY. Ze względu na swoje właściwości przeciwdrobnoustrojowe i przeciwzapalne zielona herbata może zapobiegać tworzeniu się ubytków i zapaleniu dziąseł, zmniejszając ryzyko zapalenia przyzębia. Oprócz tego pomaga również kontrolować nieświeży oddech.

 • POMAGA REGULOWAĆ POZIOM CUKRU WE KRWI. Ze względu na działanie przeciwutleniające katechin zielona herbata zmniejsza stres oksydacyjny i poprawia insulinooporność, regulując poziom cukru we krwi, pomagając w zapobieganiu i leczeniu cukrzycy.

 • POMAGA REGULOWAĆ CIŚNIENIE KRWI. Oprócz tego, że jest lekiem moczopędnym, zawiera katechiny, związek bioaktywny o właściwościach przeciwutleniających, który może pomóc rozluźnić naczynia krwionośne, a w rezultacie regulować ciśnienie krwi.

 • MOŻE POPRAWIĆ WYDAJNOŚĆ ĆWICZEŃ. Według niektórych badań stwierdzono, że regularne spożywanie zielonej herbaty pomaga poprawić wydajność ćwiczeń wytrzymałościowych; może to być spowodowane stymulacją wykorzystania tłuszczów przez organizm do produkcji energii i zwiększonym wydatkiem energetycznym.

 • POPRAWIA NASTRÓJ I KONCENTRACJĘ. Zielona herbata zawiera kofeinę, substancję, która wzmacnia aktywność ośrodkowego układu nerwowego, stymulując uwalnianie serotoniny, a tym samym poprawiając nastrój i ogólne samopoczucie. Ponadto zielona herbata zwiększa również uwalnianie adrenaliny, noradrenaliny i dopaminy, hormonów i neuroprzekaźników, które zwiększają koncentrację i zmniejszają senność.

 • REDUKUJE NADMIERNE ZATRZYMYWANIE PŁYNÓW W ORGANIZMIE. Głównym składnikiem zielonej herbaty jest kofeina, która ma właściwości moczopędne, które pomagają zwalczać zatrzymywanie płynów. Ponadto ma również inne składniki w mniejszych ilościach, takie jak teobromina i teofilina, które również pomagają stymulować diurezę, pomagając zmniejszyć objawy, takie jak na przykład nadciśnienie.

Składniki

Zielona herbata z liśćmi mięty.

Jak przygotować

Włóż torebkę do filiżanki i zalej wrzątkiem. Przykryj i pozostaw na 5 minut, aby z herbaty wydobyć esencje i aromaty.

jak przygotowac herbate

Cechy produktu:

 • Bezglutenowy, odpowiedni dla osób z nietolerancją glutenu,
 • Bezcukrowy, odpowiedni dla diabetyków,
 • Bez składników mlecznych, odpowiedni dla osób z nietolerancją nabiału,
 • Nie zawiera składników modyfikowanych genetycznie,
 • Przyjazny dla wegan.

przyjazne dla vegan

organiczna zielona herbata

Tutaj znajdziesz interesujące informacje o producencie herbat, firmie Pharmadus Botanicals.

 
Rodzaj herbaty
Herbata zielona
HERBATA-BIO-ZIELONA

Co sprawia, że herbaty firmy PHARMADUS Botanicals są wyjątkowe? 

Historia firmy rozpoczyna  się w 1965 roku w Ponferradzie. W miejscu otoczonym Naturą i położonym w regionie Bierzo, gdzie mieszkała rodzina Escudero.

Tam zaczyna działalność  „Infusiones La Leonesa”, warsztat rzemieślniczy, który później stał się obiektem przemysłowym i zawsze miał jasny cel: dbać o zdrowie ludzi za pomocą  zdrowych, aromatycznych herbacianych naparów.  Laboratorium produkcyjne powstało w Ponferrada w  1970 roku , autoryzowane  przez Ministerstwo Zdrowia jako Laboratorium Roślin Leczniczych o nr. 73P.M. 

Pierwszym produktem, który wyszedł z firmy , była herbata ziołowa  Manasul: ekskluzywna i skuteczna formuła do kontroli wagi i zaparć. Manasul trafił do filiżanek w milionach  domów na całym świecie. Odniósł taki sukces, że firma zmieniła nazwę i została przemianowana na „Manasul Internacional”.

Była to pierwsza hiszpańska międzynarodowa firma zajmująca się roślinami leczniczymi, z oddziałami  w Szwajcarii, Korei, Chile i Stanach Zjednoczonych.

W 2006 roku drugie pokolenie rodziny Escudero rozpoczęło nowy projekt , nie zapominając wszystkiego, czego nauczyli się od swoich rodziców: ich miłości i poświęcenia dla roślin oraz ich zaangażowanie na rzecz zdrowia ludzi poprzez badania i technologię. Ideą firmy stała się zasada : ważne nie jest to, co wiesz, ale  to, czym się dzielisz”.

W ten sposób została założona nowa firma: PHARMADUS Botanicals, która znajduje się w Camponaraya, w prowincji León.

Firma posiada certyfikat IFS Food od 2012 r. (uznany przez Global Food Safety)aby zapewnić klientom całkowitą  identyfikowalność produktu  oraz najwyższy standard procesu  produkcyjnego, który jest  zgodny z  bardzo restrykcyjnymi wymaganiami  w zakresie jakości i bezpieczeństwo żywności. 

Firma PHARMADUS Botanicals przestrzega najbardziej restrykcyjnych  europejskich przepisów dotyczących rozwoju i opracowywania produktów na bazie roślin , wykorzystywanych do produkcji herbat. Obiekty laboratoryjne i procesy produkcyjne zostały zaprojektowane z myślą o szczególnej trosce o produkt, z zachowaniem najwyższych standardów Bezpieczeństwa Żywności: atmosfery kontrolowane, pomieszczenia czyste farmaceutyczne, własne laboratorium mikrobiologiczne i fizykochemiczne (gdzie definiowane są składniki  aktywne , przeprowadzona jest kontrola występowania ewentualnych pestycydów , zanieczyszczeń i metali ciężkich).To wszystko gwarantuje ,że nasi klienci klienci otrzymują zdrowe , naturalne  herbaty , wolne od wszelkich zanieczyszczeń. 

W trosce o środowisko  firma rezygnuje z  używania plastiku   w materiałach wykorzystywanych do opakowań oraz torebek na herbaty , zgodnie z  realizowanym planem „Plastic Free 2019”,którego głównym celem jest zmniejszenie odpadów w naturalnym środowisku. 

Pharmadus Botanicals uczestniczy w projekcie Biotagut wraz z innymi firmami  i ośrodkami badawczymi.  Celem projektu jest lepsze zrozumienie tzw środowiska Mikrobiota (zespół flory bakteryjnej zamieszkującej jelita) w celu zaprojektowania żywności, która pomaga i regeneruję  florę jelitową ioraz zapobiegaj przyszłym chorobom metabolicznym, takim jak np. otyłość lub cukrzyca.

Każda filiżanka to wielki wysiłek w zakresie innowacji i rozwoju technologicznego, staranny dobór surowców, ścisła kontrola jakości i dużo miłości są  stabilnym fundamentem  firmy PHARMADUS Botanicals.

Jednak bez wątpienia tym, co najlepsze w Pharmadus, tym, co wnosi prawdziwą wartość, są LUDZIE: zespół świetnych fachowców i współpracowników, którzy codziennie dbają o nasze zdrowie i środowisko naturalne.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń