Kapsułki do kawy Nespresso

Kapsułki do kawy Nespresso

KING CUP KAWA Z ŻEŃ SZENIEM -10 KAPSUŁEK NESPRESSO

King Cup
8058093890031
19,99 zł
Opis produktu Kawa z żeń-szeniem w kapsułkach – 10 sztuk x 6,5g (pasujących do ekspresów z systemem Nespresso) - importowana bezpośrednio z Malezji. Uprawiana w specjalnie chronionym środowisku, przy ścisłej kontroli surowców, by zachować autentyczny smak i aromat oraz najwyższą jakość. Jeśli posiadasz ekspres na kapsułki Nespresso, to nasze kapsułki z...
19,99 zł
Opis produktu Kawa z minimalną zawartością cukru z żeń-szeniem w kapsułkach – 10 sztuk x 5,5g (pasujących do ekspresów z systemem Nespresso) importowana bezpośrednio z Malezji.  Uprawiana w specjalnie chronionym środowisku, przy ścisłej kontroli surowców, by zachować autentyczny smak i aromat oraz najwyższą jakość. Jeśli posiadasz ekspres na kapsułki...
COSMAI BUENA KAWA SINGLE ORIGIN
  • -30%
Kawa Włoska

COSMAI BUENA KAWA SINGLE ORIGIN, KAPSUŁKI 10 SZT

Cosmai
8032591990189
11,83 zł 16,90 zł
Opis produktu Najwyższej jakości kawa w kapsułkach kompatybilnych z “NESPRESSO®*” typu single origin – 100% Arabika (wszystkie najszlachetniejsze, starannie wyselekcjonowane ziarna pochodzą z plantacji w południowo – wschodniej części Brazylii) gwarantująca niepowtarzalny aromat, ma delikatny, pozbawiony goryczy smak. Kawa pozbawiona kwaśnego posmaku, nie...
COSMAI DODOMA KAWA SINGLE ORIGIN
  • -30%
Kawa Włoska

COSMAI DODOMA KAWA SINGLE ORIGIN, KAPSUŁKI 10 SZT

Cosmai
8032591990233
11,83 zł 16,90 zł
Opis produktu Najwyższej jakości kawa w kapsułkach kompatybilnych z “NESPRESSO®*” – 100% Arabika. Kawa z linii single origin – pochodzi z plantacji w Tanzanii u stóp Kilimandżaro, gwarantująca niepowtarzalny aromat. Wyróżnia się wyrazistym, a jednocześnie pozbawionym goryczy smakiem, ponieważ pochodzi z obszaru bogatego w minerały wulkaniczne. Kawa...
COSMAI ELITE KAWA KAPSUŁKI 10 SZT
  • -30%
Kawa Włoska

COSMAI ELITE KAWA KAPSUŁKI 10 SZT

Cosmai
8032591990073
11,83 zł 16,90 zł
Opis produktu Najwyższej jakości kawa w kapsułkach kompatybilnych z “NESPRESSO®*” – 100% Arabika (najszlachetniejsze gatunki ziaren pochodzą z najlepszych plantacji w Brazylii, Gwatemali, Meksyku, Indiach), gwarantująca bogaty smak i delikatny owocowy aromat prawdziwej włoskiej kawy z gęstą, aksamitną kremową pianką. Cechy sensoryczne:
COSMAI RAJA KAWA  SINGLE ORIGIN
  • -30%
Kawa Włoska

COSMAI RAJA KAWA SINGLE ORIGIN, KAPSUŁKI 10 SZT

Cosmai
8032591990240
11,13 zł 15,90 zł
Opis produktu Najwyższej jakości kawa w kapsułkach kompatybilnych z “NESPRESSO®*” typu single origin – 100% Robusta (wszystkie najszlachetniejsze, starannie wyselekcjonowane ziarna pochodzą z plantacji w Indiach) gwarantująca niepowtarzalny, delikatny aromat, mocny kremowy smak. Innowacyjny proces palenia pozwolił na uzyskanie wyjątkowego produktu o...
COSMAI PRESTIGE KAWA KAPSUŁKI 10 SZT
  • -30%
Kawa Włoska

COSMAI PRESTIGE KAWA KAPSUŁKI 10 SZT

Cosmai
8032591990097
11,13 zł 15,90 zł
Opis produktu Najwyższej jakości kawa w kapsułkach kompatybilnych z “NESPRESSO®*”, doskonałe – zrównoważone połączenie 70% Arabiki, 30% Robusty (najszlachetniejsze gatunki ziaren pochodzą z najlepszych plantacji w Brazylii, Gwatemali, Indiach, Tanzanii). Kawa stworzona dla tych, którzy preferują pozbawiony goryczy subtelny, lekko słodki smak oraz kremową,...

Włoska kawa w kapsułkach do "Nespresso"

Oprócz tradycyjnej kawy ziarnistej oraz kawy mielonej coraz większą popularność zyskują kapsułki do nespresso. Różnią się od wymienionych wcześniej kaw tym, że potrzebują specjalnego ekspresu, który wydobędzie z kapsułki wszystko, co w niej najlepsze. Nespresso kapsułki to nie tylko wygoda, ale również bardzo dobry sam i aromat. Dobrze przygotowana włoska kawa w kapsułkach smakuje tak samo korzystnie, jak ta zaparzona w ekspresie ciśnieniowym, przelewowym lub wprost w filiżance.

Kapsułki do nespresso – większa wygoda

Zastosowanie kapsułki do nespresso jest niezwykle proste. Po uruchomieniu ekspresu należy umieścić nespresso kapsułki w wyznaczonym do tego miejscu, podstawić filiżankę i… czekać, aż napełni się pyszną kawą. W małej, zapieczętowanej kapsułce mieści się całe bogactwo smaku i aromatu kawy, które możemy uzyskać za pomocą zwykłego ekspresu. Nespresso kapsułki to oszczędność czasu – nie trzeba dosypywać osobno kawy do pojemnika w ekspresie ani jej mielić.

Kapsułki do nespresso – doskonała kawa

Nasze kapsułki do nespresso to gwarancja kawy najwyższej jakości. W ofercie posiadamy kawę pochodzącą z plantacji w Meksyku, Gwatemali, Brazylii, Tanzanii i Indiach.  Nespresso kapsułki zawierają 5,5g kawy każda.  W trosce o ochronę środowiska naturalnego wszystkie nasze kapsułki do nespresso są biodegradowalne.

Nespresso kapsułki – oszczędność czasu

Decydując się na nespresso kapsułki zyskujesz jeszcze większy komfort życia, a Ty możesz niezmiennie cieszyć się smakiem i aromatem kawy.  Ponadto niewielkie rozmiary każdej nespresso kapsułki pozwalają cieszyć się doskonałą kawą nawet w małych przestrzeniach. Wszystkie nasze kapsułki do nespresso są opracowane z myślą o środowisku.

Włoska kawa w kapsułkach do ekspresu

Większość z nas zaczyna swój dzień od razu od filiżanki kawy. Ten gorący napój pomaga nam odświeżyć umysł i z zapałem ruszyć w wir pracy. Oprócz tradycyjnej kawy ziarnistej czy mielonej dostępna jest włoska kawa w kapsułkach, cieszy się coraz większą popularnością, a przygotowanie swojej ulubionej wersji kawy nigdy dotąd nie było jeszcze tak proste, bowiem kapsułki potrzebują specjalnego ekspresu do kawy, a jego obsługa jest banalnie prosta.

Smaczna kawa w kapsułkach do biura

Kapsułki do nespresso mają niezwykły smak i aromat, dlatego tak chętnie pite są przez pracowników w pomieszczeniach biurowych, ale także w domach. Po uruchomieniu ekspresu należy umieścić kapsułkę w wyznaczonym miejscu, następnie podstawić filiżankę i gotowe – można rozkoszować się przepysznym smakiem kawy. Kapsułki te z pewnością pomagają zaoszczędzić czas, gdyż nie trzeba dosypywać oddzielnie kawy, ani jej mielić. Kawa ta nie różni się od tej mielonej czy tradycyjnej ziarnistej, ma tak samo dobry smak i bogaty aromat.

Picie kawy jest miłą chwilą, w której choć na chwilę można oderwać się od codziennych obowiązków, a przy tym delektować się pysznym napojem. W pomieszczeniach biurowych ekspresy do kawy stały się obowiązkowym wyposażeniem, pracownicy nie mogliby wyobrazić sobie dnia bez kawy. Kawa ma działanie pobudzające, usuwa znużenie. Gdy jesteśmy po ciężkiej nieprzespanej nocy, a potrzebujemy szybko stanąć na nogi, gdyż czeka na nas mnóstwo obowiązków to kawa spełni swoje zadanie. Dzięki niej odzyskamy energię, nabierzemy sił i będziemy gotowi psychicznie sprostać powierzonym zadaniom.

Która kawa w kapsułkach najlepsza?

Jedni wolą cappuccino, inni esencjonalne espresso, a jeszcze inni latte macchiato, każdy może wybrać swój ulubiony odpowiedni dla siebie napój. Kawa w kapsułkach bez wahania podbiła rynek kawowy, nie dość, że jej przygotowanie jest bardzo proste, szybko można przygotować ten napój, to jeszcze cena jest przystępna, a smakiem nie różni się od tradycyjnych kaw. Cechy mają ogromny wpływ na to, że ludzie chętnie decydują się na zakup ekspresu do kawy i korzystają z kapsułek do nespresso. Przemawia do nich także fakt, że ekspres do kawy świetnie prezentuje się w kuchni biurowej czy domowej oraz czyszczenie jego nie sprawia problemu. Urządzenie jest nie dużych rozmiarów, mają ciekawy design i dlatego są ciekawym elementem wystroju wnętrza. Posiadanie ekspresu do kawy stało się po prostu modne. Zakup ekspresu do firmy świadczy o prestiżu firmy i trosce właściciela o potrzeby swoich pracowników.

Pochodzenie i zalety kawy w kapsułkach

Kapsułki do nespresso to gwarancja najwyższej jakości, kawa pochodzi z Meksyku, Gwatemali, Brazylii, Tanzanii i Indii, co świadczy, że pochodzi z dobrej plantacji, a jak wiadomo miejsce uprawy ma znaczący wpływ na smak i aromat kawy. Wybierając kawę w kapsułkach decydujemy się na pyszny smak, a zarazem wygodę i oszczędność czasu, co jest przeciwieństwem pozostałych rodzajów kaw, gdyż zaparzenie ich zajmuje więcej czasu. Doskonała kawa umili każdej osobie dzień, dodając sił i energii do wykonywania codziennych zadań. Miło jest usiąść spokojnie z filiżanką kawy i delektować się smacznym gorącym napojem.

Produkt dodany do listy życzeń