Herbata wysokiej jakości


Najlepsza herbata

Znakomita herbata to gwarancja dobrze rozpoczętego dnia. Niezależnie od pory roku i dnia, aromatyczny, smaczny napój poprawia humor oraz motywuje do działania. Dzięki niej znika zmęczenie i senność, znacznie lepiej funkcjonuje też pamięć. Herbata zawiera flawonoidy, które uważane są za substancje odmładzające – pijąc dobrej jakości herbatę, można więc odjąć sobie lat, a nawet… kilogramów. Takie działanie ma szczególnie czerwona herbata. Najlepsza herbata gwarantuje doskonały smak i aromat.

Uprawa herbaty wysokiej jakości

Ten doskonały, orzeźwiający napój pochodzi z Chin oraz Indii, a najlepszy smak posiadają liście zaparzone na sposób włoski, czyli herbata włoska. Na plantacjach hoduje się herbatę w postaci krzewu, wolno rosnąca roślina często ma kształt sporych rozmiarów drzewa. Po zbiorach, które trwają przez cały rok i są przeprowadzane co ok. 10 dni, liście herbaty suszy się na specjalnych siatkach, a następnie poddaje utlenianiu – zmieniają wtedy kolor na pomarańczowo-czerwony i zyskują niepowtarzalny aromat, który zostaje utrwalony przez podgrzanie. W ten sposób właśnie powstaje najlepsza herbata.

Oryginalna herbata Cosmai

W naszym sklepie posiadamy różne rodzaje herbat – poczynając od klasycznej czarnej herbaty, poprzez znakomitą herbatę zieloną i białą, aż do oryginalnej herbaty rooibos oraz herbat ziołowych i owocowych. Każda z nich to herbata Cosmai złożona z najwyższej jakości liści pochodzących z Japonii, Chin i Indii.  Wychodzimy z założenia, że warto sięgać po najlepsze produkty. Herbata wysokiej jakości dostępna w naszym sklepie to najlepsza herbata o niepowtarzalnym smaku i aromacie zamkniętym w osobnych saszetkach gotowych do zaparzenia.

Ekskluzywne herbaty włoskie

Ten pyszny gorący napój jest rozpowszechniony w całym kraju. Niezależnie od pory roku czy dnia smaczna, aromatyczna herbata poprawia humor i koncentrację oraz motywuje do działania. Najlepszy smak posiada herbata włoska, a wpływ ma na to sposób parzenia. Warto dowiedzieć się w jaki sposób powstaje znana wszystkim i uwielbiana herbata, a więc wszystko zaczyna się od drzewa Camellia, jest to wiecznie zielony krzew, z rodziny herbatowatych. Posiada lancetowate, młode liście i nierozwinięte pąki, a to wszystko poddawane jest procesom obróbki i finalnie uzyskujemy tak dobrze znaną wszystkim herbatę. Ten doskonały napój pochodzi z Chin oraz Indii. Zbiory liści trwają przez cały rok, a przeprowadzane są co 10 dni. Liście herbaty suszy się na specjalnych siatkach, a później poddaje się je utlenianiu i w ten sposób zmieniają kolor na pomarańczowo czerwony, a przy tym uzyskują niepowtarzalny aromat. Następnie liście podgrzewa się i w ten sposób powstaje cudowna, najlepsza herbata na całym świecie.

Herbaty włoskie do biura i domu

Herbata bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych napojów, po które sięgamy. Wiele osób pije ją wręcz nałogowo, zaś inni piją symbolicznie po jednej szklance dziennie. Herbata kojarzy się z leniwymi wieczorami, pod kocem oglądając telewizję i w ten sposób odprężając się po ciężkim dniu albo ze spotkaniami ze znajomymi przy filiżance dobrej herbaty i okazji do plotkowania.

Herbata oczywiście jest także obowiązkowym wyposażeniem kuchni biurowej. Chyba żaden pracownik nie byłby w stanie wyobrazić sobie rozpoczęcia dnia bez szklanki gorącej herbaty. Dzięki niej czujemy się odprężeni, zrelaksowani, gotowi do podjęcia wyzwań czekających w ciągu dnia.

Herbata włoska Cosmai - właściwości

Herbata jest zdrowa – to wiadomo, ale wszystko zależy od tego jak będziemy ją zaparzać. Jak wiadomo herbata zawiera teinę – coś w rodzaju kofeiny zawartej w kawie. Ma ona działanie pobudzające, gdy jesteśmy zmęczeni, pozytywnie wpływa na pracę żołądka i pomaga oczyścić organizm. Pozytywnych właściwości na nasz organizm jest wiele, bowiem herbata wspomaga walkę z próchnicą, gdyż zawarte w herbacie związki fluoru działają ochronnie na zęby. Oprócz tego wspomaga układ krążenia. Picie herbaty może także relaksować i uspokajać. Miło jest usiąść w wolnej chwili ze szklanką herbaty i choć na chwilę zapomnieć o czekających nas obowiązkach. Nie odmawiajmy sobie kolejnego kubka wypitego w pracy, gdyż napój ten pomaga w skupieniu i koncentracji, a w pracy jest to bardzo istotne.

Sklep internetowy z herbatą Cosmai

Herbaty Cosmai w swojej ofercie posiadają różne rodzaje, zaczynając od zwykłej czarnej, poprzez oczyszczającą nasz organizm zieloną, białą, oryginalną rooibos, a także herbatki ziołowe czy owocowe. Każda z tych herbat jest gwarancją najwyższej jakości i niepowtarzalnego smaku. Najwyższej jakości liście pochodzące z Chin oraz Indii powodują, że to właśnie po nią tak chętnie sięgamy, aby rozkoszować się nieziemskim smakiem i aromatem. Dzięki pozytywnemu wpływowi na nasz organizm nie powinniśmy rezygnować z picia herbaty, a dzięki temu, że działa ona uspokajająco to możemy przy niej się odprężyć.

Produkt dodany do listy życzeń
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć