Octy Owocowe, Winne

Octy Owocowe, Winne

Almazaras de la Subbetica Organiczny Ocet z Owoców Pigwowca 250ml

Almazaras de la Subbética
8423397141293
29,99 zł
Opis produktu Ocet z odmiany pigwy pospolitej i "Zagrilla", typowej dla obszaru, na którym występuje , czyli rezerwatu parku naturalnego Sierras Subbeticas w Andaluzji.  Winegret powstaje z owoców, które są zbierane na wczesnym etapie dojrzewania, dzięki temu zachowują wspaniały aromat i charakterystyczny smak. Zbiory odbywają się w połowie października w...
23,99 zł
Organiczny ocet jabłkowy Zapach i smak włoskich jabłek z regionu Trydentu, splecione z tradycją Acetaia Guerzoni, oto niefiltrowany ocet jabłkowy. Ten wyjątkowy produkt wytwarzany jest z pasją i dbałością o najmniejsze szczegóły, pozostając całkowicie wiernym naturze. Jest to ocet, który nie jest poddawany procesowi pasteryzacji, co oznacza, że zachowuje...
Almazaras de la Subbetica Ocet Winny Sherry 250ml
  • -20%
Octy Owocowe, Winne

Almazaras de la Subbetica Ocet Winny Sherry 250ml

Almazaras de la Subbética
8423397142436
18,39 zł 22,99 zł
Najniższa cena: 22,99 zł -20%
Opis produktu Ocet otrzymuje się z win typu Sherry chronionych certyfikatem D.O.P Jerez, poddawanych tradycyjnemu leżakowaniu w dębowych beczkach. Wina poddawane są procesowi fermentacji octowej, a następnie starzeniu w drewnie. Wszystkie te procesy są ściśle kontrolowane przez D.O.P "Sherry vinegar". Bardzo ważny jest okres dojrzewania, ponieważ długość...

Smak i aromat niezwykłych octów owocowych i winnych

Octy winne z czerwonego wina, octy winne z białego wina, octy owocowe przechodzące naturalną fermentację - są to produkty godne uwagi, na jakie jak najbardziej warto postawić. Ich kwasowość, niezwykły smak i aromat sprawiają, iż warto wykorzystywać je do przygotowywanych potraw, jako doskonały dodatek do marynat, do produkcji własnej musztardy czy różnorodnych smakowych dipów. Są idealnym dodatkiem do surówki, w tym do sosów sałatkowych, do mięsa, jak cielęcina, dziczyzna czy wołowina. Zawierają witaminy, mają niezwykły smak i charakter. Ponadto cenne właściwości octu, które wspomagają trawienie i działają oczyszczająco, sprawiają, iż jak najbardziej na takie dodatki warto stawiać.

Najlepsze winogrona, odpowiednia fermentacja i leżakowanie. Dzięki temu powstają octy, które podkreślą smak absolutnie każdej potrawy. Chcąc postawić na produkty z najwyższej półki, jak najbardziej te właśnie okażą się być m.in trafionymi w dziesiątkę i je posiadamy w naszej ofercie.

Ocet winny czerwony czy ocet winny biały - włoski dodatek produkowany z najwyższej jakości owoców

Spośród dostępnych na rynku produktów, na pewno dużą popularnością cieszą się octy winne z czerwonego wina. Dlaczego? Jak wiadomo, wino to niezastąpiony składnik kuchni, która pozwala nadać wyjątkową nutę smakową wielu daniom. Chcąc wybrać doskonały ocet winny, każdy powinien dopasować go do swoich potrzeb, oczekiwań i wymagań. Te z najwyższej półki zawierają cenne, wartościowe składniki, odpowiednie makro- i mikroelementy, w tym między innymi fosfor, magnez czy potas. Są one najlepsze pod względem zdrowotnym, jak również i smakowym.

Warte uwagi octy winne i owocowe do spożywania

W naszej ofercie mamy dla Państwa różnorodne octy winne i owocowe, które jesteśmy przekonani okażą się być absolutnie doskonałymi rozwiązaniami dla każdego. Te właśnie octy nadają potrawom wyjątkowości, jednocześnie też wpływając na kwestie zdrowotne. Można wybrać butelki 250 ml i 500 ml. Powstałe octy tworzone z wina gronowego w procesie naturalnej fermentacji doskonale działają na organizm człowieka, będąc jednocześnie odpowiednimi do nadania właściwego smaku przyrządzanym potrawom. Są to produkty odpowiednie dla wegan.

Chcąc sprawdzić właściwości octów, ich stężenie i inne istotne informacje, można po prostu wybrać konkretny produkt i w niego wejść. Mamy nadzieję, iż nasz sklep okaże się być doskonałym wyborem, jeśli w grę wchodzi ta właśnie kategoria produktów.

Produkt dodany do listy życzeń