CASA DE SANTO AMARO PRAEMIUM DOP/PDO OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 500ML
gold award
CASA DE SANTO AMARO PRAEMIUM DOP/PDO OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 500ML
gold award

CASA DE SANTO AMARO PRAEMIUM DOP/PDO OLIWA Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 500ML

58,00 zł
Brutto

CENA WYSYŁKI OD 9,99 ZŁ

Opis produktu

Oliwa z oliwek extra virgin Praemium jest produktem ekskluzywnym, dzięki któremu przygotowywane potrawy nabiorą wytwornego smaku. Uzyskiwana naturalnymi metodami, w rodzinnej firmie Casa de Santo Amaro, która powstała 1687 roku w Mirandelii w północnej części Portugalii. 8 pokoleniowa tradycja, doświadczenie, dbałość na każdym etapie produkcji, który realizowany jest w całości na farmie gwarantuje jakość oliwy.

Oliwa z oliwek extra virgin Casa de Santo Amaro Praemium produkowana jest z odmian Cobrançosa i Verdeal Transmontana

Charakteryzuje się świeżym aromatem z nutami oliwki, ziół i pomidorów. Bardzo dobrze zbalansowana, wyraźnie wyczuwalny mocny owocowy posmak.

Casa de Santo Amaro Praemium to najlepsza oliwa z oliwek do wykorzystania w różnorodnych potrawach, zarówno na co dzień jak i od święta. Świetnie pasuje do sałatek, grillowanego mięsa, makaronów, świeżego pieczywa.

Casa de Santo Amaro Praemium posiada certyfikat DOP/PDO (Chroniona Nazwa Pochodzenia), gwarantujący pochodzenie z regionu Trás-Os-Montes w północnej części Portugalii.

W ostatnich latach zdobyła szereg prestiżowych nagród. W 2020 roku oliwa extra virgin Praemium została wyróżniona złotym medalem w międzynarodowym konkursie NYIOOC (New York International Olive Oil Competition).

Bardzo niska kwasowość ≤ 0,2%

Cechy sensoryczne:

cechy sensoryczne

TERMIN PRZYDATNOŚCI: do końca 12.2021

Zbiór: od 23.10.2019 do 08.11.2019

Zobacz również opis producenta.

Oliwa z oliwek Praemium jest produktem ekskluzywnym, dzięki któremu przygotowywane potrawy nabiorą wytwornego smaku. Uzyskiwana naturalnymi metodami, w rodzinnej firmie z tradycjami, portugalska oliwa z oliwek to idealny dodatek podkreślający smak najróżniejszych potraw. Oliwa z oliwek extra virgin jest doprawiona wyraźną nutą goryczy oraz pikantności, a jej aromaty oscylują wokół świeżych ziół, pomidorów i zielonych oliwek. Casa de Santo Amaro Praemium to najlepsza oliwa z oliwek do wykorzystania w różnorodnych potrawach, zarówno na co dzień jak i od święta.

Cechy sensoryczne:

cechy sensoryczne

5600284802038

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń