organiczne oregano 40g
mana gea organiczne oregano 40g
organiczne oregano 40g
mana gea organiczne oregano 40g

MANA GEA ORGANICZNE OREGANO 40 GR

15,99 zł
Brutto

CENA WYSYŁKI OD 9,99 ZŁ

Opis produktu

Oregano Mana Gea pochodzi z certyfikowanych, organicznych farm w Górach Parnas, w Lakonii położonej na południowo-wschodniej części półwyspu Peloponez w Grecji – jednego z najlepszych regionów na świecie do uprawy tego niezwykłego zioła.

Greckie oregano jest uznawane za najbardziej aromatyczne, pełne ciepłego, gorzkawego i wyrazistego smaku. Charakteryzuje się dużą zawartością karwakolu i tymolu – dwóch naturalnych fenoli. Wykazano, że posiada wyraźne właściwości antyoksydacyjne, przeciwwirusowe, antybakteryjne – wzmożone (szczególnie) w połączeniu z oliwą extra virgin Mana Gea.

Słowo "oregano" pochodzi od Greckich "ópos" – góra i "yávos" – chwała, jasność, czyli roślina, która rozjaśnia górę. 

Przyprawa idealna do: drobiu, chleba, ziemniaków, sera feta, sałatek, sosów na bazie pomidorów, ciast, a także jako dodatek w marynatach do mięs i ryb.

Warto dodać szczyptę oregano pod koniec gotowania potraw, aby nie straciły aromatu.

100% Organiczne Oregano.

organiczne oreganor

 
5200113220349


Zobacz stronę producenta »

W południowo-wschodniej Grecji, w regionie Laconia, około 300 km od Aten i 90 km od Sparty, można znaleźć jeden z najbardziej historycznych i ekscytujących regionów - Monemwazja. Dom - Mana Gea. Obszar historyczny, o jednej z najbogatszych tradycji oraz kultury wytwarzania oliwy na świecie.

Grecja w porównaniu z jakimkolwiek innym krajem na świecie ma najdłuższą historię produkcji oliwy oraz niezliczone grono producentów doskonałej oliwy z oliwek.

Mana Gea w starożytnym języku greckim oznacza ,,Matkę Ziemię”

Oliwa premium z oliwek z pierwszego tłoczenia, tłoczona na zimno, elegancka i wyrafinowana, o bardzo niskiej kwasowości poniżej 0,3%.  Mana Gea Extra Virgin to znakomite połączenie lokalnych odmian oliwek "Athinoelia" i „Koroneiki”, dające doskonały i zrównoważony pełny smak, aromat; bogate w składniki odżywcze i witaminy, w wyniku czego powstaje jedną z najlepszych oliw Extra Virgin na świecie.

Uzyskiwana bezpośrednio z ręcznie zbieranych oliwek i wyłącznie tradycyjną metodą przy wykorzystaniu środków mechanicznych.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć